KONST / Litografier / Färglitografi 13016454
nr 1301 6454
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Son: . Signerad, numrerad 4290/5000. Motivet: 56x42 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:50:52
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr